wtorek, 12 kwietnia 2016

#001 (Trudne) początki

Pierwszy post na GP  należy on do mnie. To takie... Dziwne? XD Na początku może napomnę, że nie jestem jakoś dobra. Zazwyczaj (zawsze) lepiej czuję się w CSS, ale uznałam, że stanie w miejscu mimo wszystko jest gorsze niż to upokorzenie ;__;
No, ale świat należy do odważnych, nie? :)
szablon
 podgląd/pobierz

nagłówki
sygnatury
Naruto by dziecko-gwiazd

Naruto by dziecko-gwiazd

Uchiha by dziecko-gwiazd

2 komentarze:

 1. Witam.
  Szablon z Akashim jest naprawdę bardzo ładny. Kolorystyka nie rzuca się w oczy, barwy przyjemnie koją oczy. Nagłówek przyciąga uwagę i ładnie scala się z resztą, tworząc imponująco spójną całość. :)
  Jedynym mankamentem, jaki dostrzegam, jest cytat w poście, a ściślej rzecz ujmując: jego zawartość. Osobiście bardzo nie lubię, gdy ustawia się w nim czcionkę tak, by zawsze wyświetlały się duże litery. Do tego niezbyt estetycznie wygląda ten efekt. Tylko tyle rzuca się w oczy - do reszty nie mam zastrzeżeń, natomiast ramka wokół avatarów przy komentarzach jest po prostu prześliczna. :)
  Nagłówek, który wykonałaś, wyszedł pięknie. Do tego góruje w nim mój ulubiony kolor: niebieski. :) Jednakże kwiaty przy włosach dziewczyny (niestety nie wiem kto to) mają zbyt widoczne kontury (nie są też dość dokładnymi renderami). Może gdybyś bardziej wtopiła je w tło nie byłoby to tak widoczne. Ale praca jak najbardziej Ci wyszła i tylko pogratulować efektu końcowego. :)
  Jeśli chodzi o sygnatury - wszystkie trzy mnie ujęły. Najbardziej spodobała mi się ta ostatnia. Nie wiem czemu, chyba po prostu znalazłam w niej to coś. :)

  Życzę Wam powodzenia w rozwoju z szabloniarnią i niegasnących chęci do tworzenia grafiki!

  Pozdrawiam,
  Sasaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, wybaczcie te rażące powtórzenia. Zmęczenie robi swoje. :P

   Usuń